Aga – Kadry i płace

Program przeznaczony do prowadzenia kompletnej dokumentacji kadr i płac oraz wydruk ponad 40 przydatnych formularzy. Wspomaga prowadzenie ewidencji czasu pracy i płac. Z programu kadrowego Aga możliwe jest również wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: PIT-11, PIT-4R, PIT-R, PIT-8AR

Program kadrowy i płacowy Aga pracuje w środowisku Windows XP/Vista/7/8/10. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy.

 

 

Ala – księgowość uproszczona

Ala – księgowość uproszczona przeznaczony jest dla firm prowadzących księgowość samodzielnie, rozliczających się za pomocą Książki Przychodów i Rozchodów (KPIR) oraz biura rachunkowe, potrzebujące sprawnego i szybkiego narzędzia codziennej pracy.

Z programu księgowego Ala możliwe jest wysyłanie do systemu                 e-Deklaracje następujących formularzy: VAT-7(K), VAT-UE, PIT-28, PIT-36(L) oraz załączników: PIT-B, PIT-O, PIT-D, PIT-2K.

 

 

Ewa – Fakturowanie i magazyn

Ewa –  fakturowanie i magazyn to niezwykle prosty w obsłudze program do fakturowania i prowadzenia magazynu w małych firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych.

Program pozwala na wystawianie wszystkich niezbędnych dokumentów sprzedaży, zakupu czy magazynowych, a także umożliwia prowadzenie kartotek kontrahentów i towarów. Dostępny jest w wersjach: MINI, MIDI i MAX

Prezentacja funkcjonalności programów dzwoń 794-000-794